Енергія із лушпиння соняшника, як окремий бізнес. Переваги та перспективи


 Сьогодні в Україні спостерігається перенасичення ринку пелет з лушпиння соняшника, що може позитивно вплинути на розвиток внутрішнього ринку та створити новий прибутковий бізнес.

У 2015 році близько 85% пелет з лушпиння соняшнику експортувалося, що становило болизько 1 млн.тон. Ключовим імпортером українських пелет донедавна була Польща, проте, через ряд змін в законодавстві країни, експорт практично припинився. Це призвело до перенасичення українського ринку, склади олійноекстраційних заводів заповнені пелетою, а виробники вимушені реалізовувати пелету леді не по собівартості, на рівні 600-700 грн за тону. Проте погіршення кон"юктури зовнішніх ринків може сприяти переорієнтації українських виробників на втрушній ринок теплової енергетики.

Маючи власну сировину і втративши експортні ринки по пелеті, власники олійноекстракційних заводів можуть розглядатив переробку відходів, як власний прибутковий бізнес, з виробництва електроенергії та реалізації її по "зеленому" тарифу. В такій ринковій ситуації будівництво ТЕЦ може стати найкращим варіантом для бізнесу.


Ми будемо раді відповісти на Ваші запитання, та надати консультації з питань реалізації проектів, отримання фінансування, підключення до мереж та отримання "зеленого тарифу":
+38 097 170 16 77 – Іван Озерян
+38 097 360 39 43 - Сергій Захаренко
+380 44 492 70 75

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить

Сохранить


к списку новостей