БІОГАЗ


Біогазова енергетика — надійна і економічно вигідна альтернатива природному газу і централізованому електропостачанню.


В якості сировини в даному випадку застосовується гній, пташиний послід, буряковий жом, фекальні опади, відходи боєнь, трава, побутові відходи, відходи молокозаводів — солона і солодка молочна сироватка, відходи виробництва біодизеля, відходи від виробництва соків, крохмалю і патоки, відходи переробки картоплі, виробництва чіпсіві т.д.

Ключовим технологічним партнером PRO ENERGY є нідерландська компанія HoSt. Спеціалізація HoSt — будівництво під ключ сучасних біогазових комплексів, які перетворюють енергію органічних речовин в електричну і теплову енергію, а також очищають біогаз до рівня природного, який є аналогом природного газу і може використовуватися як паливо.

Спільно з фахівцями HoSt компанія PRO ENERGY гарантує вам:

  • проектування промислових біогазових установок
  • розробку технічної документаціїbiogas
  • будівництво
  • поставку обладнання
  • монтаж обладнання
  • пусконалагоджувальні роботи і виведення на робочий режим
  • навчання персоналу замовника

Види біогазових установок PRO ENERGY такі:

Microferm

Переваги концепції Microferm в тому , що вона дозволяє спалювати гній в невеликих масштабах і перетворити його на стійку енергію. Головна сила цієї концепції полягає в простоті, низькому рівні ризику і відносно низьких інвестиціях.

Сільськогосподарські

Біогазові установки призначені для анаеробної обробки гною і сільськогосподарських продуктів (кукурудза, солома, трави та ін.) в поєднанні з відходами харчової промисловості.

Промислові

Їх особливість в тому, що у цих біогазових установках органічні відходи переробляються без додавання гною. Ці системи створені для переробки відходів бойні, промислового і комунального первинного шламу , не упакованих та промислових харчових продуктів.