ЕНЕРГОЕФЕКТИВНІСТЬ


На сьогоднішній день в Україні існує проблема нераціонального використання енергоресурсів як в промисловому так і в житлово-комунальному секторах. У період, коли ціни на тепло зростають, впровадження енергоефективних заходів є вкрай важливим. Команда Pro-Energy пропонуємо сучасний інженерний підхід до вирішення даного питання.


Індивідуальні теплові пункти

Компанія PRO-ENERGY має досвід реалізації комплексних проектів по реконструкції систем централізованого теплопостачання та внутрішньобудинкових систем опалення шляхом модернізації та реконструкції теплових пунктів в багатоквартирних житлових будинках.
Дані проекти реалізовувалися за ініціативи теплопостачальних організацій та за підтримки міжнародних фінансових установ.

Ми беремо на себе:

  • управління проектом та контактом;
  • розробку проектно-кошторисної документації на реконстукцію теплових пунктів;
  • підбір основного та допоміжного обладнання ІТП;
  • організацію логістики та розмитнення обладнання; 
  • виконання монтажних робіт;
  • пуско-наладка ІТП;
  • навчання персоналу Замовника;
  • обслуговування ІТП.

За три роки наша компанія завершила чотири проекти з виробництва, постачання та встановлення індивідуальних теплових пунктів в різних містах України.

Більш детальна інформація про встановлення ІТП вказана в розділі «Проекти» в категорії «Енергозбереження».

Прилади-розподілювачі та «розподільний» облік теплової енергії

Велика кількість багатоквартирних будинків в Україні мають вертикальну (стоякову) систему опалення. До сьогодні жителі таких будинків не мали можливості запровадити поквартирний облік теплової енергії та сплачувати тільки за спожите ними тепло.

З 2017 в Україні дозволено встановлення приладів-розподілювачів теплової енергії, за допомогою яких можливо запровадити поквартирний облік тепла в будинках з вертикальною системою опалення.

Що таке прилад-розподілювач?

Прилад-розподілювач теплової енергії — це електронний пристрій з двома датчиками температури, який монтується на кожен радіатор в квартирі, і визначае відсоток споживання тепла кожного радіатора від загальної кількості тепла, яке спожив увесь будинок.

Дізнатися більше про розподілювачі >>